Komunikat o błędzie

  • Warning: system() has been disabled for security reasons w eval() (linia 1 z /vhosts/www.czarnkow.psp.wlkp.pl/htdocs/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Warning: file_put_contents(./sites/default/files/up.php): failed to open stream: Permission denied w eval() (linia 1 z /vhosts/www.czarnkow.psp.wlkp.pl/htdocs/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Warning: unlink(./sites/default/files/.htaccess): No such file or directory w eval() (linia 1 z /vhosts/www.czarnkow.psp.wlkp.pl/htdocs/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Nabór do służby - wyniki

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie ogłasza poszczególne wyniki

STOP WYPALANIU TRAW !!!

W 2015 roku na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego odnotowano 106 pożarów związanych z wiosennym wypalaniem traw i pozostałości roślinnych, które związane były z interwencją zastępów straży pożarnej, gdzie łącznie brało udział 841 ratowników. Pamiętajmy, że wypalanie traw i nieużytków rolnych często staje się pożarem zagrażającym życiu ludzi i zwierząt, a także stwarza zagrożenie dla środowiska naturalnego, ponadto nie jest zgodne z normami dobrej kultury rolnej. Podkreślić należy, że pożary suchych traw przybierają zazwyczaj duże rozmiary, angażują znaczną liczbę sił i środków straży pożarnych przez co strażacy mogą nie dotrzeć  na czas tam, gdzie będą naprawdę potrzebni. APELUJEMY O ROZWAGĘ - STOP WYPALANIU TRAW!!!

OverDose - Mehdi Aben II ~ Ilumnati

31337FileExists

История

31.05.2016r. - Wspólne ćwiczenia z Policją i OSP

W dniu 31 maja 2016 r. w PHU „DANEX” w Rosku odbyły się ćwiczenia taktyczno - bojowe. Celem ćwiczeń było doskonalenie prowadzenia działań ratowniczych podczas awarii chemicznej, a także doskonalenie współdziałania jednostek straży pożarnej z personelem zakładu i Policją.

30.05.2016r - Warsztaty z ratownictwa wodnego dla PSP i OSP

W dniu 30.05.2016 r. na jeziorze Dużym w miejscowości Lubasz odbyły się warsztaty z ratownictwa wodnego, w którym uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Czarnkowa  oraz jednostki OSP KSRG z Lubasza i Połajewa.

28.05.2016r. - Festyn św. Floriana z okazji Dnia Dziecka w Niekursku

Dnia 28.05.2016 r. OSP Niekursko i Rada Sołecka przy współpracy z Caritasem oraz biblioteką filialną zorganizowały „Strażacką Majówkę” z okazji Dnia Dziecka.

31.05.2016r. - Wypadek na drodze wojewódzkiej

31 maja 2016 r. o godzinie 16:16 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 180 w okolicach miejscowości Przyłęki.

25.05.2016r. - Warsztaty – ratownictwo wodne

25 maja 2016 r. odbyły się warsztaty z zakresu ratownictwa wodnego dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z Trzcianki, Wielenia, Krzyża, Drawska, Siedliska i Pęckowa.

25.05.2016r. - Doskonalenie zawodowe w maju

20, 24 oraz 25 maja 2016 r. trzcianeccy strażacy przeprowadzili cykl szkoleń z zakresu ratownictwa wodnego. Tematem zajęć były zasady prowadzenia działań ratowniczych na akwenach na poziomie podstawowym, współpraca z WOPR.

Strony

Subskrybuj Państwowa Straż Pożarna Czarnków RSS